O Firmie sprzątanie grobów w bydgoszczyOferta opieka nad grobami w bydgoszczycennik czyszczenie grobów i nagrobków bydgoszczzlecenie opieka i konserwacja nagrobków bydgoszczkontakt renowacja liter nagrobków w bydgoszczy
Sprawdź naszą ofertę związaną z opieką nad grobami i sprzątaniem.

Sprawdź naszą ofertę związaną z renowacją liter.

Sprawdź oferowane przez naszą firmę usługi dodatkowe.

Nasza oferta

opieka nad grobami przed wykonaniem usługi "sprzątanie grobu i jego otoczenia"
Zdjęcie grobu przed wykonaniem usługi
"sprzątanie grobu i jego otoczenia"


opieka nad grobami po wykonaniu usługi "sprzątanie grobu i jego otoczenia"
Zdjęcie grobu po wykonaniu usługi
"sprzątanie grobu i jego otoczenia"


opieka nad grobami - renowacja liter przed wykonaniem usługi
Zdjęcie tablicy przed wykonaniem usługi
"renowacja liter"


opieka nad grobami - renowacja liter po wykonaniu usługi
Zdjęcie tablicy po wykonaniu usługi
"renowacja liter"

Pracujemy Ekologicznie - dbamy o naszą planetę
Do przemieszczania się w naszej pracy wykorzystujemy pojazdy elektryczne, które nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery.

Chcielibyśmy Państwu przedstawić naszą ofertę, jaką są usługi związane z opieką nad grobami.
Poniżej przedstawiliśmy naszą ofertę wraz z opisem danej usługi.

reklama zewnętrzna:

Sprzątanie grobu i jego otoczenia.

Usługa ta obejmuje sprzątnięcie grobu i jego otoczenia - usunięcie z nagrobka luźnych nie przywartych do niego zabrudzeń takich jak kurz, piasek, kamienie, gałązki, stare liście. Usuwane są także stare kwiaty i wypalone znicze. Czynności te wykonywane są na "sucho - bez płynów" i w zależności od materiału z którego wykonany jest grób za pomocą zmiotek, miękkich szczotek i czyścików z mikrofibry. Otoczenie grobu (do 30cm od grobu) jest grabione z luźnych zanieczyszczeń takich jak stare liście, gałązki, kamienie. Jeśli w najbliższym otoczeniu grobu występują chwasty lub inna roślinność która na zostać usunięta wtedy trzeba zlecić usługi dodatkowo płatne takie jak "Pielenie" lub "Odchwaszczanie". Usługa ta w żadnym przypadku nie usuwa takich zabrudzeń nagrobka jak mchy, porosty, przebarwienia, plamy po wosku, parafinie i oleju. Usługa ta polecana jest szczególnie dla grobów wykonanych z materiałów polerowanych takich jak granit, marmur które nie są w sposób trwały zabrudzone. Na koniec wykonany jest raport z wykonanej usługi (wykonanie zdjęć przed i po wykonaniu usługi) oraz przesłanie go drogą elektroniczną na wskazany w zleceniu adres email.

reklama zewnętrzna:

Sprzątanie grobu i jego otoczenia z myciem.

Usługa ta obejmuje sprzątnięcie grobu i jego otoczenia wraz z myciem nagrobka - usunięcie z nagrobka luźnych nie przywartych do niego zabrudzeń takich jak kurz, piasek, kamienie, gałązki, stare liście oraz umycie nagrobka za pomocą gąbek lub miękkich szczotek przy wykorzystaniu nie agresywnych środków czyszczących. Usuwane są także stare kwiaty i wypalone znicze. Otoczenie grobu (do 30cm od grobu) jest grabione z luźnych zanieczyszczeń takich jak stare liście, gałązki, kamienie. Jeśli w najbliższym otoczeniu grobu występują chwasty lub inna roślinność która na zostać usunięta wtedy trzeba zlecić usługi dodatkowo płatne takie jak "Pielenie" lub "Odchwaszczanie". Usługa ta może nie usunąć silnych zabrudzeń nagrobka takich jak mchy, porosty, przebarwienia, plamy po wosku, parafinie i oleju. W przypadku silnych zabrudzeń takich jak mchy, porosty, przebarwienia zaleca się zlecenie dodatkowo płatnej usługi "Szczotkowanie". Usługa "Sprzątanie grobu i jego otoczenia z myciem." polecana jest do grobów polerowanych i lastryko nie zabrudzone przez mchy, porosty i przebarwienia oraz jest wymagana po wykonaniu szczotkowania.(usługa ta nie usuwa plam po woskach, parafinie oraz olejach z rozlanych zniczy). Na koniec wykonany jest raport z wykonanej usługi (wykonanie zdjęć przed i po wykonaniu usługi) oraz przesłanie go drogą elektroniczną na wskazany w zleceniu adres email.

reklama zewnętrzna:

Usługi dodatkowe.

Usługi dodatkowe stanowią uzupełnienie oferty podstawowej jaką jest sprzątanie oraz sprzątanie z myciem grobu.

Impregnacja

Jest to opcja dodatkowa do usługi "Sprzątanie grobu i jego otoczenia z myciem" - polega ona na dodaniu specjalnego impregnatu do ostatniej fazy mycia nagrobka celem zakonserwowania i nabłyszczenia czyszczonej powierzchni. Stosuje się ją do nagrobków o powierzchni porowatej (lastryko).

Pielenie

Jest to opcja dodatkowa do usługi sprzątanie i sprzątanie z myciem, stosowana w przypadku kiedy najbliższe otoczenie grobu (do 30cm od grobu) jest mało lub średnio zarośnięte chwastami - polega na mechanicznym usunięciu chwastów z powierzchni gruntu a następnie zagrabieniu otoczenia wokół grobu.

Odchwaszczanie / usuwanie trawnika

Jest to opcja dodatkowa stosowana w przypadku kiedy najbliższe otoczenie grobu (do 30cm od grobu) jest mocno zarośnięte chwastami i nie można zastosować standardowej usługi pielenia chwastów. Usługa odchwaszczania polega na mechanicznym usunięciu chwastów/trawnika, następnie przekopaniu oraz dodaniu środków zapobiegających rozwojowi chwastów a następnie zagrabieniu otoczenia wokół grobu.
sprzątanie grobów bydgoszcz - odchwaszczanie
Przed i po wykonaniu usługi odchwaszczanie / usuwanie trawnika

sprzątanie grobów bydgoszcz - odchwaszczanie grobu

Szczotkowanie

Jest to opcja dodatkowa stosowana do czyszczenie bardzo zabrudzonych grobów wykonanych z materiałów nie polerowanych. Usługa ta polega na mechanicznym usuwaniu opornych na zwykłe mycie zabrudzeń które wniknęły głębiej w nagrobek. Usługa ta wykonywana jest za pomocą odpowiedniej twardości szczotek z użyciem specjalnych preparatów do czyszczenia mocno zabrudzonych nagrobków. Po wykonaniu usługi szczotkowania konieczne jest wykonanie usługi "Sprzątanie grobu i jego otoczenia z myciem" w celu neutralizacji preparatów czyszczących zastosowanych przy szczotkowaniu. Usługa ta jest szczególnie polecana do lastryko i kamienia.(usługa ta nie gwarantuje usunięcia plam po woskach, parafinie oraz olejach z rozlanych zniczy, które mogły wniknąć w głąb struktury materiału z którego jest wykonany grób)

Porządkowanie grobu po pogrzebie

Jest to usługa polegająca na sprzątnięciu grobu i jego otoczenia po pogrzebie. Usuwane są stare kwiaty i wieńce, usuwane są wypalone znicze. Otoczenie wokół grobu jest sprzątane i zagrabiane.

Odśnieżanie grobu i jego otoczenia

Jest to usługa polegająca na odśnieżeniu grobu i jego otoczenia.

Obsadzenie grobu roślinami

Jest to usługa polegająca na obsadzeniu bezpośredniego otoczenia grobu roślinami. Rodzaj roślin i ilość uzgadniana jest z klientem indywidualnie.

Otoczenie grobu żwirem

Jest to usługa polegająca na otoczeniu grobu żwirem. Rodzaj żwiru i kolor uzgadniany jest z klientem indywidualnie.

Podniesienie zapadniętego grobu

Jest to usługa polegająca na podniesieniu zapadniętego się grobu. Wycena usługi następuje po wcześniejszych oględzinach i stwierdzeniu stopnia zapadnięcia.

Zapalenie znicza

Jest to usługa polegająca na zapaleniu znicza i ustawieniu go na nagrobku. Ilość i wielkość zniczy ustalana jest z klientem indywidualnie.

Ułożenie kwiatów

Jest to usługa polegająca na ułożeniu kwiatów na nagrobku, wazonie lub donicy nagrobnej. Rodzaj i ilość kwiatów ustalana jest z klientem indywidualnie.

Renowacja liter

Jest to usługa polegająca na odświeżeniu liter na nagrobku poprzez malowanie. Kolor odświeżanych liter ustalany jest z klientem indywidualnie.


Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Prywatności

czyszczenie grobów sprzątanie opieka nad grobami bydgoszcz
sprzątanie grobów bydgoszcz
opieka nad grobami w bydgoszczy
Lista cmentarzy obsługiwanych przez naszą firmę:

Cmentarze komunalne
Cmentarz Starofarny ul. Grunwaldzka 15 Bydgoszcz
Cmentarz Komunalny ul. Wiślana Bydgoszcz
Cmentarz Komunalny ul. Kcyńska Bydgoszcz
Cmentarz Komunalny ul. Lotników Bydgoszcz
Cmentarz Komunalny ul. Ludwikowo Bydgoszcz
Cmentarze wyznaniowe
Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Jana ul. Cechowa-Kryształowa Bydgoszcz
Cmentarz Nowofarny ul. Artyleryjska 10 Bydgoszcz
Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Wincentego a Paulo ul. Wyszyńskiego Bydgoszcz
Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki Matki Bożej Nieustającej Pomocy ul. Kossaka Bydgoszcz
Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Józefa ul. Toruńska 164 Bydgoszcz
Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Stanisława ul. Kapliczna 1 Bydgoszcz
Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Mikołaja ul. Piastowa 1 Bydgoszcz
Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki Najświętszego Serca Jezusa ul.Ludwikowo 2 Bydgoszcz
Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki Świętej Trójcy ul. Lotników 1 Bydgoszcz
Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Antoniego ul. Chojnicka-Podniebna Bydgoszcz
Cmentarz Ewangelicko-Augsburski ul. Zaświat 6 Bydgoszcz
Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki NMP z Góry Karmel ul. Tańskich Bydgoszcz
Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Maksymiliana Kolbe Osowa Góra Bydgoszcz
Cmentarze martyrologiczne
Cmentarz Bohaterów Bydgoszczy ul. gen. S. Grzmota-Skotnickiego Bydgoszcz
Cmentarz w Dolinie Śmierci ul. Gen. Bołtucia Bydgoszcz
Cmentarze komunalne w Bydgoszczy przy ulicy:
  • Grunwaldzkiej
  • Kcyńskiej
  • Lotników
  • Ludwikowo
  • Wiślanej
    Obsługujemy też wszystkie cmentarze wyznaniowe oraz martyrologiczne w Bydgoszczy.
sprzątanie grobów bydgoszcz
Nasza firma stawia na wysoką jakości wykonania usługi.
Do czyszczenia i konserwacji nagrobków stosujemy wyłącznie specjalnie do tego przeznaczone preparaty. Stosujemy różne preparaty w zależności od materiału z jakiego został wykonany nagrobek (kamień, marmur, granit, lastriko)

sprzątanie grobów bydgoszcz
Wysoka jakość wykonania naszych usług to nie wszystko. Po wykonaniu przez nas zlecenia otrzymujecie Państwo drogą elektroniczną Raport z wykonanej usługi.

sprzątanie i opieka nad grobami bydgoszcz
Raport zawiera:

- dokumentację fotograficzną
    (przed i po wykonaniu usługi)
Dokumentacja Fotograficzna - jest opcją standardową raportu.

Polega ona na dołączeniu do raportu plików graficznych w formacie jpg (zdjęcia) przedstawiające miejsce pochówku przed i po wykonaniu zleconej usługi.

O firmie | Oferta | Cennik | Zlecenie | Kontakt

sprzątanie grobów bydgoszcz

,

opieka nad grobami bydgoszcz

,

sprzątanie nagrobków w bydgoszczy

,

usługi sprzątania grobów bydgoszcz

,

renowacja grobów liter bydgoszcz

,

firmy sprzątające groby bydgoszcz

,

usługi sprzątania grobów bydgoszcz

,

sprzątanie na cmentarzach w bydgoszczy

,

mycie grobów,polerowanie grobów bydgoszcz

,

odnawianie grobów

,

pastowanie grobów

,bydgoszcz,w bydgoszczy Sprzątanie grobu i jego otoczenia Sprzątanie grobu i jego otoczenia z myciem Pastowanie grobu Pastowanie nagrobka polerowanie grobu polerowanie nagrobka Porządkowanie grobu po pogrzebie Porządkowanie nagrobka po pogrzebie Odśnieżanie grobu i jego otoczenia sprzątanie grobów bydgoszcz,opieka nad grobami bydgoszcz,Renowacja liter nagrobku

sprzątanie nagrobków w bydgoszczy

, usługi sprzątania grobów bydgoszcz,renowacja grobów liter bydgoszcz Renowacja liter nagrobku ,firmy sprzątające groby bydgoszcz,usługi sprzątania grobów bydgoszcz,sprzątanie na cmentarzach w bydgoszczy,

mycie grobów

,polerowanie grobów bydgoszcz,odnawianie grobów, pastowanie grobów,bydgoszcz,w bydgoszczy Odśnieżanie nagrobka i jego otoczenia Obsadzenie grobu roślinami Obsadzenie nagrobka roślinami Otoczenie grobu żwirem Otoczenie nagrobka żwirem Podniesienie zapadniętego grobu Podniesienie zapadniętego nagrobka Zapalenie znicza Ułożenie kwiatów na grobie i nagrobku Renowacja liter grobu Renowacja liter nagrobku cmentarze w bydgoszczy sprzątanie na cmentarzach sprzątanie grobowców w bydgoszczy

opieka nad grobami w bydgoszczy

opieka nad mogiłami bydgoszcz

opieka nad nagrobkami opieka nad cmentarzem w bydgoszczy

opieka nad grobami bydgoszcz

opieka nad grobem w bydgoszczy opieka nad grobami

pielęgnacja grobów sprzątanie grobów

opieka nad grobami sprzątanie grobów porządkowanie grobów czyszczenie nagrobków konserwacja nagrobków groby utrzymywanie miejsc spoczynku miejsca spoczynku opieka nad mogiłami cmentarz cmentarze w bydgoszczy bydgoskie cmentarze pogrzeb

opieka nad grobami pielęgnacja grobów sprzątanie grobów

mycie grobów czyszczenie grobów odnawianie grobu opieka cmentarna

Cmentarz Starofarny ul. Grunwaldzka 15 Bydgoszcz

Cmentarz Komunalny ul. Wiślana Bydgoszcz

Cmentarz Komunalny ul. Kcyńska Bydgoszcz

Cmentarz Komunalny ul. Lotników Bydgoszcz

Cmentarz Komunalny ul. Ludwikowo Bydgoszcz

Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Jana ul. Cechowa-Kryształowa Bydgoszcz Cmentarz Nowofarny ul. Artyleryjska 10 Bydgoszcz Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Wincentego a Paulo ul. Wyszyńskiego Bydgoszcz Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki Matki Bożej Nieustającej Pomocy ul. Kossaka Bydgoszcz Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Józefa ul. Toruńska 164 Bydgoszcz Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Stanisława ul. Kapliczna 1 Bydgoszcz Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Mikołaja ul. Piastowa 1 Bydgoszcz Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki Najświętszego Serca Jezusa ul.Ludwikowo 2 Bydgoszcz Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki Świętej Trójcy ul. Lotników 1 Bydgoszcz Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Antoniego ul. Chojnicka-Podniebna Bydgoszcz Cmentarz Ewangelicko-Augsburski ul. Zaświat 6 Bydgoszcz Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki NMP z Góry Karmel ul. Tańskich Bydgoszcz Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki św. Maksymiliana Kolbe Osowa Góra Bydgoszcz Cmentarz Bohaterów Bydgoszczy ul. gen. S. Grzmota-Skotnickiego Bydgoszcz Cmentarz w Dolinie Śmierci ul. Gen. Bołtucia Bydgoszcz Cmentarz Bohaterów II Wojny Światowej Smukała- Opławiec Bydgoszcz